|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| After-sales Service: | Free Spare Parts |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Usage: | Pizza, Bread |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Gas French hotplate with cabinet |
| Model | GH-983 |
| Size | 800*900*940mm |
| Gas source | LPG/NG |
| BTU | 34000 |
| Hotplate size | 780*702mm |
| Thickness | 30mm |
| Name | Gas french hotplate with oven |
| Model | GH-983A |
| Size | 800*900*940mm |
| Gas source | LPG/NG |
| BTU | 31000+20000 |
| Hotplate | 780*702mm |
| Thickness | 30mm |
| Oven size | 575*650*300m |



1.What is the MOQ of an order?
A: We accepts 1 unit as trial order.
2.Q: What are your payment methods?
A: T/T, 30% in advance, 70% balance before delivery .
3.Q:What is the delivery time?
A: It takes about 7~25 days usually after receipt of your deposit.
Please check with us if available stock.
4.Q: How about customization?
A: ODM/OEM business partner will be warmly welcome. Please contact us for more details.