| Usage: | Biscuit, Cake, Pizza, Bread |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Timing Device: | With Timing Device |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | EB-8b |
| Size | 750*650*415mm |
| Volts | 220v |
| Hp | 4.2kw |
| N/g | 30kg |
| out put | 10kg/hr |