| After-sales Service: | Free Parts |
|---|---|
| Warranty: | One Year |
| Usage: | Heater |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | EH-1A |
| Size | 370*630*270mm |
| Volts | 220v |
| Hp | 1.5kw |
| N/w | 7kg |
| Model | EH-2A |
| Size | 370*630*270mm |
| Volts | 220V |
| HP | 1.5kw |
| N/W | 7kg |
| Model | EH-3A |
| Size | 370*630*270mm |
| Volts | 220v |
| HP | 1.5kw |
| N/W | 11kg |

Trade Fair