| Certification: | CE |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Process: | Thermal Processing |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
EG-7A-2
Description
| model | EG-7A |
| size | 255*500*190MM |
| volts | 220V |
| hp | 1.09KW |
| model | EG-7A-2 |
| size | 515*500*190MM |
| volts | 220V |
| hp | 2.18KW |

