| After-sales Service: | Spare Parts Free in Warranty |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| Usage: | Bratt Pan |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | LPG gas tilting braising pan with 80L in guangzhou GH-980 |
| Model | GH-980 |
| Size | 800*900*940mm |
| BTU | 66000 |
| Capacity | 80L |
| Gas source | LPG/NG |
| Burner | 2-burner |
| N/W | 140kgs |
| Material | Outside S/S 201, inside S/S 304 |
| Warranty | 1 year |
| Name | Gas tilting braising pan |
| Model | GH-980 |
| Size | 800*900*940mm |
| Gas source | LPG/NG |
| BTU | 66000 |
| Capacity | 80L |
| N/W | 140KGS |
| Name | Gas tilting braising pan |
| Model | GH-780 |
| Size | 800*730*940mm |
| Gas source | LPG/NG |
| BTU | 41000 |
| Capacity | 60L |
| N/W | 120KGS |
| Name | Electric bratt pan |
| Model | EH-880 |
| Size | 800*900*940mm |
| Voltage | 3N~380V |
| Power | 10.2kw |
| Capacity | 80L |
| Name | Electric bratt pan |
| Model | EH-780 |
| Size | 800&730*940mm |
| Voltage | 3N~380V |
| Power | 9kw |
| Capacity | 60L |

1. Offer professional product recommendation to clients after fully understanding your inquiry
| Question | Answer |
| MOQ | 1 set |
| Lead Time | 25 days since starting producing. |
| Warranty Time | 1-year quality guarantee for the wooden parts. |
| Payment Terms | 30% T/T in advance for production material, 70% in the front of shipment. |
| How to Start |
Contact us and leave your contact email and phone number. |