|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| After-sales Service: | 6 Momths |
|---|---|
| Warranty: | 6 Momths |
| Usage: | Chicken |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Gas Kebab Machine(2 burner)with 10 kebab skewers |
| Model | GB-25A |
| Size | 440*290*530mm |
| BTU | 26000 |
| Net weight | 9.5kg |
| Material | Stainless steel 201 |
| Warranty | one year |



1.What is the MOQ of an order?
A: We accepts 1 unit as trial order.
2.Q: What are your payment methods?
A: T/T, 30% in advance, 70% balance before delivery .
3.Q:What is the delivery time?
A: It takes about 7~25 days usually after receipt of your deposit.
Please check with us if available stock.
4.Q: How about customization?
A: ODM/OEM business partner will be warmly welcome. Please contact us for more details.